Kariéra

Investiční poradce / makléř

Do našeho týmu aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici investičního poradce. Vaší náplní bude práce s novými kontakty a realizace obchodních jednání, příprava podkladů pro investiční nástroje, analýza světových finančních trhů, sbírání zkušeností v oboru, který patří desítky let mezi nejperspektivnější sektory.

Náplň práce:

- sledování a analyzování vývoje finančních trhů

- správa klientské databáze - zpracování požadavků klientů

- vytváření investičních strategií

- osobní poradenství při obchodování s investičními nástroji

- vedení obchodních jednání s významnými klienty společnosti

- realizace obchodních transakcí

Nabízíme:

- možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání

- práci Praze v dosahu metra

- příjemné pracovní podmínky v mladém dynamickém kolektivu

- nástup možný ihned

- kariéru v prestižním oboru

- systematické vzdělávání, přípravu na makléřské zkoušky

- finanční ohodnocení dle výkonu

Očekáváme:

- pozice vhodná i pro absolventy

- samostatnost, obchodní dovednosti, proaktivní přístup v akvizici nových klientů

- spolehlivost a zodpovědnost v péči o klienty

- výborné vystupování a velmi dobré komunikační dovednosti

- uživatelskou znalost práce na PC

- všeobecný ekonomický přehled

- zájem o finanční trhy

- spolehlivost

- trestní bezúhonnost

- vytrvalost a cílevědomost - ochota se dále vzdělávat

Práce na DoPČ, později na základě registrace u ČNB jako vázaný zástupce.