Konzultace v oblasti finančích investic

Jsme připraveni konzultovat vaše stávající majetkové portofilo, upravit ho a doplnit o chybějící produkty.

Czech Invest Solutions, s.r.o. také poskytuje profesionální služby týkající se finančního poradenství a plánování jak pro retailovou klientelu tak pro korporátní sféru včetně průzkumu trhu (investment research) pro všechny typy obchodníků. Díky našim zkušenostem a přehledu na trhu je náš tým Corporate Finance schopen efektivně vyhledat a oslovit vhodné investory a identifikovat investiční příležitosti a to nejen na českém a slovenském trhu, ale i na ostatních evropských trzích.

ETF - Exchanged Traded Funds

Maximální komfort spojený s investováním na kapitálových trzích

* Jsme investičním zprostředkovatelem podléhající dozoru České národní banky.

Své služby nabízíme zákazníkům licencovaných obchodníků s cennými papíry. Naši klienti mají možnost využít investiční konzultace s našimi pracovníky a sami řídit své portfolio za pomoci obchodního softwaru nebo mohou své pokyny na nákup a prodej cenných papírů předat přímo nám a my je předáme ke zpracování obchodníkům s cennými papíry.

V Czech Invest Solutions pevně věříme, že našim klientům dokážeme zajistit maximální komfort spojený s investováním na kapitálových trzích a neupřednostňujeme nikdy a v žádném případě vlastní zájmy nad zájmy klienta. Klientům se dostane prostřednictvím naší firmy nadprůměrné péče za rozumnou cenu.

Nástroje kolektivního investování

Participujte se na vývoji fondů

Nástroje kolektivního invesování získávají v posledních letech na oblibě. Pokud se nechcete denně věnovat aktuálnímu dění na kapitálových trzích, nabízí Vám naše společnost participovat na vývoji některého z námi nabízených fondů.

Naše nabídka zaujme širokou škálu investorů s různou averzí vůči riziku. Konzervativní klienty jistě osloví nabídka našich zajištěných fondů a naopak klientům vyhledávající zajímavou míru zhodnocení s přihlédnutím ke zvýšenému riziku nabízíme fondy akciové.

Mezi nejznámějšími správci námi nabízených fondů naleznete takové společnosti jako jsou BNP Paribas, ING, JP Morgan a mnoho dalších.

Pro kompletní nabídku fondů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat a sjednejte si schůzku s našimi poradci.

Dluhopisy

Proč investovat do dluhopisů?

Dluhopisy jsou vhodné pro ty investory, kteří hledají vyšší zhodnocení, než nabízí termínované vklady, a jsou ochotni přijmout fakt, že na dluhopisy se na rozdíl od depozit nevztahuje zákonné pojištění vkladů. Dluhopisy totiž mají zpravidla vyšší výnos než zmiňovaná depozita. Dluhopisy, nebo také obligace jsou cenné papíry, zpravidla veřejně obchodované na burze, a proto je můžete kdykoliv prodat prostřednictvím obchodníka s cennými papíry. Peníze z prodeje na burze pak můžete mít k dispozici během několika dnů.

U některých nabízených dluhopisů však není možné realizovat předčasný prodej a je nezbytné vyčkat do doby jejich splatnosti. Zákazník je povinen seznámit se s detailními informacemi o nabízeném dluhopisu a zvážit své investiční možnosti s ohledem na možná rizika a dobu splatnosti. Veškeré nezbytné informace Vám budou předány na osobním setkání s našimi pracovníky, případně o ně můžete kdykoliv požádat na info@cisiz.cz.

Zaměřujeme se na prověřené emitenty, jejichž obchodní model je prověřen dlouholetým bezproblémovým fungováním. V naší nabídce naleznete dluhopis renomované mezinárodní společnosti se splatností od dvou let a s výnosem přesahujícím 5 % p.a.